פרויקט TIME TOWER – מתחם תנובה

מתחם תנובה בדרך ז’בוטינסקי ברמת גן מכיל את מגדל TIME TOWER המפואר. באמצע הרחוב הסואן הוקם המגדל המרשים ששינה את פני העיר לגמרי.

IMG_5967sהמגדל המפואר TIME TOWER הוקם בלב המתחם הגדול בישראל, מה שמחייב לבנות יצירה אדריכלית אשר תסב גאווה. המגדל מעוצב בצורה אלגנטית ויוקרתית, עם שמירה על קווים ישרים ונקיים, מראה שאינו חלק מטרנד אופנתי מסוים שיימאס בשלב מסוים, אלא כזה שישמור על תוקף וייחשב מודרני לשנים הבאות.

קומת הלובי של הבניין מעוצבת בצורה מעניינת וייחודית. קומת הכניסה עשויה כולה מקוביות זכוכית אשר מסביב להן מים המקנים נוכחות מרעננת אל מול האורבניות הנשפכת מסביב. בקומת הקרקע יקבל את פני הדיירים לובי מרווח, חדר כושר שקוף וגישה נוחה אל הרחוב. העיצוב נעשה לאחר חשיבה מעמיקה מתוך רצון לשמור על פונקציונליות מירבית. הבניין מכיל 38 קומות שמטרתן להקל ולשפר את איכות חייהם של הדיירים.

הנוף הנשקף מכל דירה דרך מרפסת רחבת היקף שמאפשרת ליהנות מהמראה הנשקף מבחוץ מבלי לצאת מהדירה. הדירות מאופיינות בחלל גדול ומואר. הדירות מרווחות ונקיות עם עיצוב פנים הנאמן לשינויים גמישים שצפויים להגיע במהלך השנים הקרובות. תכנון הבניין אימץ את גישת הבנייה הירוקה שפקדה את ארצנו בשנים האחרונות בצורה שתשמור על איכות הסביבה מבלי לפגוע באיכות חייהם של הדיירים. לבניין תכנון חסכוני מתוך שאיפה לשמור על משאבי קרקע, מערכת מיזוג אוויר חסכונית אשר תנצל את האנרגיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המגדל מציג תפיסת חיים חדשנית שתביא איכות חיים גבוהה לתוך העיר הצפופה, צורת חיים אורבנית ברמה גבוהה ובאופן מיטבי. מגדל TIME TOWER מביא איתו פרשנות מיוחדת לאופי המגורים, ניצול נקודת המפגש בין המגדל לקרקע, בין המגורים למרחב הציבורי ההומה ברחוב ז’בוטינסקי.

טיילו במתחם תנובה – TIME TOWER בעזרת Google Street View


הצג מפה גדולה יותר

eBrand - ניהול מוניטין לאנשי ציבור